Zastřešení balkonů

Nabízíme zastřešení balkonů stříškami různých tvarů a velikostí dle požadavků zákazníka. Konstrukce dodáváme nejčastěji z hliníkových či ocelových profilů, barevně upravených v libovolném odstínu. Výroba stříšek probíhá v prostorách naší zámečnické a svařovací dílny.

Jako nejčastější krytinu na zastřešení balkonů používáme velmi kvalitní polykarbonát ve třech barevných provedeních (čirý, mléčný, kouřový). K přednostem polykarbonátu patří rázová odolnost, barevná stálost, ohybatelnost za studena a nízká hmotnost. Polykarbonát je na konstrukci uchycen pomocí hliníkových lišt.

Krytina pro zastřešení balkonů

  • Polykarbonát ve třech barevných provedeních (čirý, mléčný, kouřový). Nejčastěji používáme dutinkový polykarbonát o síle 10 mm.
  • Bezpečnostní sklo (čiré, mléčné).


Typy stříšek pro zastřešení balkonů: typ A oblouková, typ B oblá, typ C rovná


typ A - OBLOUKOVÁ (použitá krytina polykarbonát, stříška je bez boční výztuhy)

typ B - OBLÁ (použitá krytina polykarbonát, stříška je možná s boční výztuhou)

typ C - ROVNÁ (jako krytinu lze použít polykarbonát nebo bezpečnostní sklo)

Ukázky realizací jednotlivých typů zastřešení balkónů:

Využijte poptávkový formulář

Pro zpracování orientační cenové nabídky je nutné uvést rozměry budoucí stříšky (šířka, hloubka), typ stříšky (A, B, C), místo realizace, a ve kterém patře bude stříška montována. Zde napište co nejvíce informací, případně přiložte nákres nebo fotografii, abychom mohli vypracovat co nejpřesnější cenovou kalkulaci.