KARIÉRA

Do našeho kolektivu hledáme pracovníky na pozice:

MONTÉR

Pracovní náplň:

  • montáž balkonů a balkonových zasklení
  • denní služební cesty po ČR a SR (převážně Zlínský a Moravskoslezský kraj a Západ Slovenska)
  • zajímavá práce bez stereotypu

Požadujeme:

  • SOU strojní, případně zkušenost se zámečnickými pracemi
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • manuální zručnost
  • ochota k častým jednodenním služebním cestám
  • praxe s montáží technických celků výhodou - zaučíme
  • fyzická zdatnost
  • bydliště v okolí Vsetína

Nabízíme:

  • dobré platové ohodnocení
  • slušné jednání
  • práci na HPP
  • úvodní zaškolení
  • zázemí malé firmy s dlouholetou tradicí

Nástup možný ihned!

MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK NA DÍLNU

  • kompletace a příprava balkonových zasklenía zábradlí
  • práce s hliníkovými profily, vrtání, řezání
  • tvořivá práce na jednosměnném provozu

Požadujeme:

  • manuální zručnost, selský rozum
  • spolehlivost a pečlivost
  • výhodou zkušenost se zámečnickými pracemi
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na e-mail: info@dark.cz