O NÁS

Jsme tu pro Vás již více než 20 let.

Firma Jaromír Juráň - DARK byla založena v lednu 1994. Původní zaměření firmy bylo na dodávku a montáž stínící techniky (žaluzie a markýzy). Po 7 letech od založení se začala firma ubírat směrem k zasklívání lodžií a výrobě a montáži balkonových zábradlí.

Postupně jsme zlepšovali techniku svařování konstrukcí a následně získali certifikáty kvality. Úspěšně obhajujeme certifikát ISO již od roku 2007.

V únoru roku 2020 fyzická osoba Jaromír Juráň (DARK) převedla svou činnost na společnost s ručením omezeným s názvem DARK ZVS s.r.o., která funguje ve stejných prostorách a stále si udržuje vysokou úroveň kvality svých výrobků.

Díky dlouholetým zkušenostem máme za sebou více než 30 000 realizací pro stavební firmy i pro jednotlivé klienty. Spolupracujeme s bytovými družstvy, společenstvími vlastníků jednotek, městskými úřady, firmami i soukromými osobami po celé České a Slovenské republice.

Pro naše zákazníky jsme spolehlivým partnerem k dlouhodobé spolupráci. Nabízíme nejen prodej zboží, ale také odbornou konzultaci, vlastní výrobu, kvalifikovanou montáž a servis (záruční i pozáruční).

Naše práce mluví za nás.