Balkonové zábradlí, výplně zábradlí

Nabízíme kompletní výměnu CERTIFIKOVANÉHO zábradlí včetně výplní (lodžiových, balkonových, vchodových apod.) v různých rozměrech a materiálech dle požadavku zákazníka. Výroba zábradlí probíhá v naší vlastní svařovací a zámečnické dílně a vyrábíme ho vždy na míru dle požadavků zákazníka. Zajistíme demontáž původních a montáž nových zábradlí dle požadavků norem.

Konstrukce zábradlí je schválena dle normy ČSN EN 1090-3 pro bytové, panelové i pro rodinné domy.

Materiál konstrukce balkonového zábradlí

  • hliníková konstrukce upravena technologií práškového lakování (komaxit) do zvoleného odstinu RAL
  • ocelová konstrukce upravena technologií žárového zinkování, případně lakována do požadovaného odstinu RAL

Výplně balkonového zábradlí

  • bezpečnostní lepené/vrstvené sklo
  • tyčová výplň
  • dutinkový polykarbonát
  • HPL desky (duromerové vysokotlaké lamináty)

Typy konstrukcí

Hliníková rovná konstrukce zábradlí převážně u lodžií, kotvení na stěnu speciálními úchyty, čelo konstrukce na podpůrných stavěcích nožkách (nebo v čele úchyty na podestu).

Konstrukce zábradlí tvar U (případně L nebo šikmá) pro předsazené balkony, kotvení na stěnu speciálními úchyty, v čele kotevení do podesty (nebo podpůrné stavěcí nožky).

Ukázka prvků

ŘEZ hliníkovým zábradlím:

Ukázky realizací a volba výplní:

Využijte poptávkový formulář

Pro zpracování orientační cenové nabídky je nutné uvést rozměry budoucího zábradlí (šířka, výška), rozdělení zábradlí (počet polí 2D, 3D, ...), tvar zábradlí (rovné, tvar U, tvar L). Zde napište co nejvíce informací, případně přiložte nákres nebo fotografii, abychom mohli vypracovat co nejpřesnější cenovou kalkulaci.